Wij zijn GBI van Dijk Bouw en Techniek

De drijfkracht achter GBI van Dijk Bouw en Techniek is een team ​die achter de schermen alles perfect voor u regelt. Stuk voor stuk gedreven en betrokken vakmensen waar we trots op zijn. Zonder hen geen GBI van Dijk Bouw en Techniek.

Jeroen van Dijk

Directeur

jeroen@vdbt.nl

0412-653374

Thomas Heijmans

Relatiebeheer

thomas@vdbt.nl

0412-634831

Brian Buitenhuis

Relatiebeheer

brian@vdbt.nl

0412-634831

Bart van Eldijk

Coördinator Verkoop en Administratie

bart@vdbt.nl

0412-653375

06-24924744

Swen van Hal

Verkoopadviseur

swen@vdbt.nl

0412-653376

Sander van Herwijnen

Verkoopadviseur

sander@vdbt.nl

0412-653379

Sjaak Arts

Verkoopadviseur

sjaak@vdbt.nl

0412-653320

Jan Janssen

Verkoopadviseur

jan@vdbt.nl

0412-653327

Mike van den Elzen

Verkoopadviseur

mike@vdbt.nl

0412-653372

Ted Janssen

Verkoopadviseur Balie

balie@vdbt.nl

0412-653323

Jur van der Lee

Verkoopadviseur Balie

balie@vdbt.nl

0412-634831

Marcel Janssen

Inkoop

marcel@vdbt.nl

0412-653326

Pierre van Loon

Prijsbeheer

pierre@vdbt.nl

0412-653370

Sonja Meulendijk

Crediteuren

sonja@vdbt.nl

0412-653371

Marco van den Bergh

Teamleider Logistiek

expeditie@vdbt.nl

0412-653324

Perry Brands

Medewerker Logistiek

expeditie@vdbt.nl

Stefan Lukken

Ploegleider Logistiek

expeditie@vdbt.nl

0412-653324

Olaf van Orsouw

Chauffeur

expeditie@vdbt.nl

0412-653377

Jordy van Buel

Marketing en Ecommerce

jordy@vdbt.nl

0412-653373

Marleen van Orsouw

Administratief Medewerker

marleen@vdbt.nl

0412-653329

Josje van Dijk

Marketing medewerker

josje@vdbt.nl

06-25280608

Janske van Dijk

HRM

janske@vdbt.nl

0412-634831

Heeft u een vraag?

Bel 0412 634 831

Wij zijn op werkdagen bereikbaar van 08:00 - 17:30

Of stuur een bericht
Copyright © 2024 GBI van Dijk Bouw & Techniek
Privacybeleid
Website Vollan