Wij zijn GBI van Dijk Bouw en Techniek

De drijfkracht achter GBI van Dijk Bouw en Techniek is een team ​die achter de schermen alles perfect voor u regelt. Stuk voor stuk gedreven en betrokken vakmensen waar we trots op zijn. Zonder hen geen GBI van Dijk Bouw en Techniek.

Jeroen van Dijk

Directeur

jeroen@vdbt.nl

0412-653374

06-42125420

Frits van Dijk

Verkoopadviseur

frits@vdbt.nl

0412-653322

06-20430092

Sjaak Arts

Verkoopadviseur Techniek en Veiligheid

sjaak@vdbt.nl

0412-653320

Swen van Hal

Verkoopadviseur Techniek

swen@vdbt.nl

0412-653376

Sander van Herwijnen

Verkoopadviseur Techniek

sander@vdbt.nl

0412-653379

Mike van de Elzen

Verkoopadviseur Bouw

mike@vdbtnl

0412-653372

Ronny Huysdens

Verkoopadviseur Bouw

ronny@vdbt.nl

0412-653324

Bart van Eldijk

Relatiebeheer

bart@vdbt.nl

0412-653375

06-24924744

Ted Janssen

Verkoopadviseur Balie

balie@vdbt.nl

0412-653323

Dennis van Herpen

Verkoopadviseur Balie

balie@vdbt.nl

0412-653328

Pierre van Loon

Prijsbeheer

pierre@vdbt.nl

0412-653370

Marcel Janssen

Inkoop

marcel@vdbt.nl

0412-653326

Sonja Meulendijk

Crediteuren

sonja@vdbt.nl

0412-653371

Sabine Belder

Debiteuren

sabine@vdbt.nl

0412-653325

Marco van den Bergh

Manager Expeditie

expeditie@vdbt.nl

0412-653324

Olaf van Orsouw

Medewerker Expeditie

expeditie@vdbt.nl

0412-653377

Jur van der Lee

Medewerker Expeditie

expeditie@vdbt.nl

0412-634831

Hellen van Breda

Medewerking Expeditie

expeditie@vdbt.nl

0412-653377

Tahnee Muller

Marketing Manager

tahnee@vdbt.nl

0412-653373

06-53926237

Niels Remmits

Online Marketing / Websitebeheer

niels@vdbt.nl

0412-653373

Josje Willekens

Project Management

0412-653373

Chloé van de Vondervoort

Grafisch Vormgever

0412-653373

Heeft u een vraag?

Bel 0412 634 831

Wij zijn op werkdagen bereikbaar van 08:00 - 17:30

Of stuur een bericht
Copyright © 2020 Van Dijk Bouw & Techniek
Disclaimer
Website Vivars